آیا حاج قاسم سلیمانی وزیر دفاع دولت رییسی است؟

[ad_1]

به گزارش فتن به نقل از ندای اصفهان- مرتضی مویدی

فرا جناحی بودن شعار بسیار زیبایی است که همیشه در همان حد شعار باقی مانده است، و بلکه بهتر آن که بگوییم در حد یک نیم شعار باقی مانده است و نه تنها در عمل که در شعار هم سعی شده به تک جمله هایی کلیشه ای قناعت کرد. کمتر کسی پای را جلوتر گذاشته که من اصولگرای اصلاح طلب یا اصلاح طلب اصولگرا هستم.

اما اینکه چرا فراجناحی بودن این قدر دست نیافتنی و باور نکردنی شده است، از اینکه انسان فراجناحی طبعا نقد حمایت افراد سیاسی را از دست می دهد و باید دل به دریا بزند و روی حمایت نسیه مردم حساب کند، یا اینکه طبعا منافع مادی ارتباط با احزاب را از دست می دهد و نمی تواند روی پول آن ها حساب باز کند، مورد بحث این مختصر نیست.

آنچه که مورد نظر است عملکرد فراجناحی یکی از کاندیداهای این عرصه است که در بحبوحه انتخابات که خط کشی ها به مراتب مستحکم تر می شود و عدّه کشی ها دقیق تر، در برنامه ی زنده خبری و در کلام آخر خود به صراحت نام سردار رشیدی را می آورد که شاید مردم به درست، با اصلاح طلبی یا اصولگرایی او کاری نداشته باشند ولی تمام کسانی که در عرصه ی سیاست عمل می کنند می دانند که ایشان متمایل به جریان اصلاحات است و از این رو به خلاف عرصه جهاد، در عرصه ی سیاسی چندان نامی از ایشان به میدان نمی آید.

این حرکت حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی و نام بردن ایشان از حاج قاسم سلیمانی (نابغه عرصه های جهاد بین المللی)، نویدبخش یک دولت فراجناحی از نخبگان انقلاب است؛ نخبگانی که کم نیستند و قطعا آینده سازان این کشور خواهند بود.

انتهای پیام/

.

.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *