سرافرازی و مجاهدت امروز ایران به دلیل مجاهدت شهدا است

[ad_1]

 

سرافرازی و مجاهدت امروز ایران به دلیل مجاهدت شهدا است

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶

مدیرکل بنیاد هرمزگان گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی می تواند در برابر دشمنان ایستادگی کند و در منطقه سرافراز و دارای قدت اثرگذار است، به خاطر روحیه ایثار و شهادت و مجاهدت شهدا است.

سرافرازی و مجاهدت امروز ایران به دلیل مجاهدت شهدا است

 

به گزارش «ایثار»، محمد رضا پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان از جمعی از خانواده های شاهد و ایثارگر به صورت چهره به چهره دیدار و نسبت به درخواست های ایشان به معاونت های مربوطه دستورات لازم صادر کرد.

پاکدامن در این دیدارها اظهار داشت: همه امروز قدردان شهدا هستیم. اگر امروز جمهوری اسلامی می تواند در برابر دشمنان ایستادگی کند و در منطقه سرافراز و دارای قدت اثرگذار است، اگر غنی سازی را به عنوان حق برای خود تثبیت کرده ایم به خاطر روحیه ایثار و شهادت و مجاهدت شهدا است.

مدیرکل بنیاد استان با اشاره به اینکه شاه به عنوان یک رهبر ناتوان با زانو زدن در برابر بیگانگان این ملت را به ذلت کشاند تاکید کرد: ملت ایران پرده های ذلت را کنار زد و شما والدین در دفاع مقدس فرزندان خویش را تقدیم کردید و آبرو برای ملت به دست آورید.

وی افزود: در راستای تسهیل در ارتباط جامعه هدف با معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در طول هفته نیز طبق برنامه ریزی صورت گرفته یکی از معاونان در مرکز ارتباطات و مراجعات حضور یافته و به مراجعه کنندگان پاسخ می دهد. در همین مدت چهار ماه از سال جاری حدود 400 دیدار صورت گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *