نباید پاسداشت مقام شهدا فقط به برگزاری مراسم تشییع باشکوه ختم شود

[ad_1]

نباید پاسداشت مقام شهدا فقط به برگزاری مراسم تشییع باشکوه ختم شود

 

کد خبر : 329420 || تاریخ: 29 تیر 1396
به گزارش صبح توس؛ حجت الاسلام مهدی امجدی زاده امام جمعهباخرز در مراسم تشییع پیکر پاسدار شهید محمدرضا حیدری که همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) در مسجد جامع امام علی(ع)باخرز برگزار شد، با تسلیت فرا رسیدن شهادت امام جعفر صادق(ع)، به جایگاه شهید و شهادت اشاره کرد و گفت: مسئله پاسداشت مقامشهید و شهادت نباید به برگزاری یک مراسم خاتمه پیدا کند.
وی یادآور شد: خداوند شهدا را از میان سایر مردم انتخاب کرده است و برای آن ها جایگاه و پاداش بسیار بزرگی در نظر گرفته است و بالاتر از هر ثواب و کار خیری، یک خیر و ثواب دیگری هم هست، ولی مقامشهادت بالاترین مقام و ثواب در نزد خداوند متعال است.
امام جمعه باخرز ابراز داشت: شهدا در زندگی دنیا ئ در مواجه با پروردگار متعال، خود را در راه خداوند فدا کردند و به جاودانگی رسیدند.
وی افزود: نباید فراموش کنیم که شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و باید دین خود به شهدا را ادا کنیم.دشمن در حال تلاش برای بی انگیزه کردن مردم از نظام  انقلاب است و این بازگشت پیکر شهدا، برکتی است که باعث پیوند عمیق تر مردم با آرمانهای انقلاب و شهدا میشود.
حجت الاسلام امجدی زاده افزود: شهرستان باخرز در طی یک هفته، پذیرای 2 شهید بزرگوار مدافع حرم و جنگ تحمیلی بود و بار دیگر چشم همه شهرستانهای استان برای دفاع از نظام و انقلاب به این شهرستان شهیدپرور و ولایتمدار دوخته شده است.
وی تاکید کرد: مردم باخرز همانطور که از اول انقلاب در خط مقدم دفاع از ولایت قرار داشتند، هنوز هم در خط اول دفاع از ارزشها حضور دارند و این را با حضور پرشور خود در مراسم تشییع شهدا نشان دادند.
انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *