نقوی حسینی: دولت راستگویان روز روشن در رسانه ملی به مردم دروغ می گوید!

[ad_1]

به گزارش فتن، سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین، اظهار داشت: در دولت گذشته و با تصویب پروژه متروی تهران-پیشوا، خدمات ریلی مسیر یعنی تهران به قرچک، ورامین و پیشوا آغاز شد و فعالیت های چشمگیری نیز صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در دولت گذشته نزدیک به 40 درصد کار پیش رفت و دولت قبل مصمم به اتمام این پروژه بود، افزود: با شروع به کار دولت یازدهم و در حالی که خط پیشوا به گرمسار نیز هم به آن اضافه شده بود، این پروژه مهم نیز مانند بسیاری از پروژه های حیاتی کشور از جمله مسکن مهر نیمه کاره رها شد.

وی تصریح کرد: وزیر راه دولت کنونی در سخنرانی های خود عنوان کرد که همانند برخی کشورهای دیگر، شهرهای بزرگ کشورمان فقط باید قطار حومه ای داشته باشند.

نقوی حسینی تاکید کرد: در آن شرایط به خاطر مردم عزیز کوتاه آمدیم تا در نهایت، خدمات ریلی به مردم منطقه ارائه شود و قطار حومه ای راه اندازی شود، یعنی مردم در ایستگاه های پیشوا، ورامین، خیرآباد، باقرآباد و قرچک سوار قطار شده و به متروی تهران دسترسی پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: آخوندی وزیر راه دولت متعهد شد تا همین طرح را اجرا کند و متاسفانه الان همه مردم حتی شاهد عدم اجرای پروژه هایی نظیر ریل گذاری های مسیر، پل امام رضا(ع)، پل 15 خرداد و دیگر پل های مسیر نیز هستند.

نقوی حسینی گفت: متاسفانه جمعیت حدود 1 میلیون نفر شهرستان های ورامین، قرچک و پیشوا با حیرت از رسانه ملی شاهد اعلام بهره برداری خط قطار حومه ای تهران-گرمسار توسط ریاست جمهور کشور در سمنان بودند.

وی افزود: دو سوال مردم از دولت راستگویان اکنون این است که اولا چرا در روز روشن در رسانه ملی به مردم دروغ می گوید در حالی که سمنان حتی بین شهرهای گرمسار و تهران نیست، اعلام شد که پروژه افتتاح شده است!

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوال بعدی این است در حالتی که اکنون ریل گذاری و احداث پل ها و ایستگاه های مابین گرمسار و تهران صورت نگرفته، این قطار حومه ای چگونه افتتاح شده است.

وی تاکید کرد: اعتبار جمهوری اسلامی نباید به خاطر تبلیغات انتخاباتی زیرسول برود و این اقدامات دروغین و عوام فریبی، باعث  می شود تا “نه” بزرگ مردم در انتخابات پیش رو به رئیس جمهور کنونی باشد.

.

.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *